KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 570 298 672
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 570 298 672
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 570 298 672
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 570 298 672
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 570 298 672

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Jesteśmy firmą oferującą prace ziemne różnego rodzaju – w tym roboty i wykopy. Usługi koparko-ładowarkami to kolejna propozycja z naszej strony dla Państwa. Cechują nas profesjonalizm i doświadczenie oraz chęć podjęcia się każdych – nawet najtrudniejszych zleceń.

Prowadzimy w najlepszy, najszybszy i możliwie jak najtańszy sposób różnego rodzaju roboty ziemne. Specjalizujemy się w wykopach, ale wszelkie zlecenia są u nas mile widziane. Dla wszystkich z Państwa szukających sposobu na prace przygotowawcze wodociągowe bądź kanalizacyjne nasza oferta również będzie najlepszą odpowiedzią. Nieobce są nam także roboty ziemne liniowe – również realizacją zadań z tego zakresu się zajmujemy. Pomimo iż z racji tego, że są to zadania wykonywane na trudnym terenem są to trudne zadania – my potrafimy się z nimi uporać dzięki sprawdzonym strategiom. Roboty ziemne powierzchniowe również wliczają się do naszej szerokiej oferty. Dzięki nim będą mogli Państwo odpowiednio przystosować powierzchnię terenu do potrzeb zabudowy np. pod budynki, place zabaw czy jeszcze inne opcje.

Wykopy budowlane – to nasza kolejna specjalność. To najlepszy sposób na przygotowanie podziemnej części budynków. Jeśli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat naszej oferty – zachęcamy do kontaktu.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

Nip: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon: 570 298 672
E-mail: ulman.biuro@gmail.com


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodów, taxi, skup aut, wynajem autokaru, obiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, beton, ekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruz, wywóz gruzu, kontenery na gruz, beton, wywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, beton, przeprowadzki firm, przeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.