KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 511 572 158
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 511 572 158
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 511 572 158
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 511 572 158
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 511 572 158

Specjalizujemy się w wynajmie oraz podstawieniu kontenerów na gruz. Wobec naszej klarownej firmowej oferty stawia się duże wymagania – a my poprzez nasze doświadczenie i profesjonalizm potrafimy temu podołać. Jesteśmy w własną pracę wybitnie zaangażowani – odpowiemy na wszelkie zapytania naszych klientów. Współpracując z nami są w stanie posiadać Państwo pewność, że cały wynajem i proces podstawienia kontenerów na gruz nie będzie miał dla Was tajemnic.

Charakteryzuje nas także terminowość – obsługiwany przez nas specjalistyczny sprzęt zostanie przekazany zawsze na czas. Jak najbardziej dysponujemy wytrzymałą i solidną propozycją kontenerów, które dzięki temu mogą sprostać nawet najbardziej ekstremalnym zadaniom. Są w stanie poradzić sobie nawet z ogromną ilością ciężaru! Wszyscy pracujący u nas pracownicy to fachowcy – posiadają szeroki zakres wiedzy połączonej z postępowaniem z różnego typu odpadami. Jeżeli wybiorą Państwo nasze usługi to równocześnie wybiorą Państwo też ochronę dla środowiska i respektowanie rozmaitego rodzaju wymagań co do standardów ekologicznych.

Przedstawiana oferta jest niezwykle szeroka – ogromny wybór kontenerów pozwala na znalezienie tego imponującego do aktualnych potrzeb. Różne wysokości, szerokości, pojemności – to wszystko sprawia, że realizacja pełnego zadania pójdzie prędko oraz sprawnie. Dostosujemy się z harmonogramem wywozu do Państwa życzeń. Dbamy wobec tego wspólnie o przyrodę oraz świat – pozbywając się śmieci w dobry sposób.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

Nip: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodów, taxi, skup aut, wynajem autokaru, obiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, beton, ekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruz, wywóz gruzu, kontenery na gruz, beton, wywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, beton, przeprowadzki firm, przeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.