KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 511 572 158
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 511 572 158
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 511 572 158
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 511 572 158
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 511 572 158

Serdecznie witamy! Nasza firma oferuje usługi dźwigowe oraz wynajem ładowarek teleskopowych – w zależności od indywidualnych potrzeb każdego z Klientów. Jesteśmy specjalistami, dlatego nasz sprzęt to tylko sprawdzone marki i spory udźwig – dzięki czemu sprosta wszystkim zadaniom, nawet tym najtrudniejszym.

Flota naszych maszyn to sprzęt solidny, zawsze sprawny technicznie – z dołączonym do niego bogatym osprzętem. Takie podejście plus ten osprzęt to sprawdzony sposób na bezproblemową realizację prac przy budowie różnego rodzaju. Dzięki nim każde konstrukcyjno – budowlane realizacje mogą być wykonane szybciej i sprawniej. Nie ma opcji by budowa mogła się odbyć bez ich udziału – to fakt potwierdzony latami doświadczenia.

Każde zadanie jest dla nas do zrealizowania – nawet to najbardziej nietypowe! Warto się o tym przekonać osobiście, tym bardziej że oferujemy najlepsze ceny na rynku. By mogli Państwo dowiedzieć się na ten temat jeszcze więcej – najserdeczniej jak potrafimy zachęcamy do zaznajomienia się z cennikiem wynajmu ładowarek teleskopowych oraz tym dotyczącym usług dźwigowych wykonywanych z ramienia naszej firmy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli chcą Państwo szybko i sprawnie podziałać na placu budowy. A jeśli tylko mają Państwo jakieś dodatkowe pytania tudzież wątpliwości – zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź też za pośrednictwem poczty elektronicznej. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak tylko to możliwe.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie, .