KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 570 298 672
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 570 298 672
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 570 298 672
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 570 298 672
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 570 298 672

Serdecznie witamy! Nasza firma oferuje usługi dźwigowe oraz wynajem ładowarek teleskopowych – w zależności od indywidualnych potrzeb każdego z Klientów. Jesteśmy specjalistami, dlatego nasz sprzęt to tylko sprawdzone marki i spory udźwig – dzięki czemu sprosta wszystkim zadaniom, nawet tym najtrudniejszym.

Flota naszych maszyn to sprzęt solidny, zawsze sprawny technicznie – z dołączonym do niego bogatym osprzętem. Takie podejście plus ten osprzęt to sprawdzony sposób na bezproblemową realizację prac przy budowie różnego rodzaju. Dzięki nim każde konstrukcyjno – budowlane realizacje mogą być wykonane szybciej i sprawniej. Nie ma opcji by budowa mogła się odbyć bez ich udziału – to fakt potwierdzony latami doświadczenia.

Każde zadanie jest dla nas do zrealizowania – nawet to najbardziej nietypowe! Warto się o tym przekonać osobiście, tym bardziej że oferujemy najlepsze ceny na rynku. By mogli Państwo dowiedzieć się na ten temat jeszcze więcej – najserdeczniej jak potrafimy zachęcamy do zaznajomienia się z cennikiem wynajmu ładowarek teleskopowych oraz tym dotyczącym usług dźwigowych wykonywanych z ramienia naszej firmy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli chcą Państwo szybko i sprawnie podziałać na placu budowy. A jeśli tylko mają Państwo jakieś dodatkowe pytania tudzież wątpliwości – zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź też za pośrednictwem poczty elektronicznej. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak tylko to możliwe.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

Nip: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon: 570 298 672
E-mail: ulman.biuro@gmail.com


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodów, taxi, skup aut, wynajem autokaru, obiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, beton, ekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruz, wywóz gruzu, kontenery na gruz, beton, wywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, beton, przeprowadzki firm, przeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.